W sobotę, 13 września, w naszej parafii odbyło się kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 sprawowana była Msza Święta, której przewodniczył i kazanie wygłosił o. Tomasz. W swoim słowie zwrócił On uwagę na wezwanie Maryi z Fatimy do modlitwy o pokój – zarówno w świecie, jak i w naszych rodzinach i sercach. Podkreślił, że prawdziwy pokój rodzi się z pojednania z Bogiem i otwartości na drugiego człowieka.

Po Eucharystii odbyła się procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Podczas wspólnej modlitwy powierzaliśmy Matce Bożej swoje intencje i prosiliśmy o dar pokoju.

Zdjęcia >>