W sobotę 22 października 2022 dzieci z parafialnej scholi oraz ministranci wspólnie spędzali czas w podczas wyjazdu zorganizowanego w naszej parafii.
Park trampolin
Najpierw udaliśmy się do parku trampolin, gdzie pod opieką instruktorów i pracowników parku, dzieci korzystały z atrakcji i bawiły się świetnie! Nie zdążyliśmy wyjść z parku trampolin, a już można było usłyszeć pytania „Czy za tydzień też pojedziemy!?”. 
Zwiedzanie Łagiewnik
Kolejnym punktem programu była wizyta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Najpierw nawiedziliśmy sanktuarium, w którym wspólnie modliliśmy się w intencji nas samych i naszych bliskich. Zwiedziliśmy otoczenie łagiewnickiej świątyni i udaliśmy się na spotkanie z siostrą zakonną, która przybliżyła dzieciom postać św. Siostry Faustyny. 
Agapa
Po takim wyjeździe nie można było wrócić do domu z pustym żołądkiem, stąd pomysł, by na zakończenie wszyscy posilili się pizzą, którą zjedliśmy w domu parafialnym. Dzień minął nam w atmosferze niezwykłej radości wśród niewinnych wygłupów i żartów, a podróżowanie autokarem, choć krótkie, to jednak wypełnione było wspólnym śpiewem i śmiechem… najczęściej z żartów ks. Artura. ;) 
Ważnym i wyjątkowym momentem było nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego we wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II, czemu dzieci dały wyraz swoją postawą skupienia, modlitwy i zasłuchania w konferencję siostry. 
Podziękowania 
Wśród opiekunów byli z nami Alicja Bartczak – opiekunka scholi oraz Pani Paulina — mama jednego z ministrantów. Serdecznie dziękujemy im za okazaną pomoc i troskę nad dziećmi. Koszty wyjazdu zostały pokryte z pieniędzy rodziców dzieci oraz parafialnego funduszu na rzecz młodzieży! Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie w tym względzie!